Späť

CDB v regionálnych médiach

Pridané: 01.09.2008 21:18:53

01 September 2008

V Prešovskom Korzári bol prednedávnom uverejnený článok o Centre dobrého bývanie. Ak ste článok prehliadli v aktuálnom vydaní ponúkame Vám ho teraz v plnom znení.

CDB v regionálnych médiach

Ponúkajú kvalitu za výhodnú cenu

Ak hľadáte kvalitné podlahy, zárubne či dvere a kovania k nim, máme pre vás riešenie. V Centre dobrého bývania na Bardejovskej ulici v Prešove nájdete obrovský výber kvalitných drevených masívnych či laminátových podláh, dverí a zárubní, širokú škálu kľučiek ale aj veľký výber exotických drevených dosiek na terasy či drevené fasádne obklady.

PREŠOV. Veľkou výhodou je možnosť doladenia vzoru a dizajnu podlahy s dverami či zárubňami. Na predajnej ploche 400 metrov štvorcových je totiž všetok ponúkaný tovar vystavený. „Naša ponuka zaujme všetkých, aj veľmi náročných zákazníkov. Ale aj tých, ktorí hľadajú kvalitu za výhodnú cenu," vraví Andrea Falatová z Nízkoenergetických stavieb, ktoré prevádzkujú Centrum dobrého bývania.

So špičkovými dverami, ktoré ponúkajú od slovenského a poľského výrobcu, majú zákazníci dobré skúsenosti už 5 rokov. V ponuke sú v rôznych povrchových úpravách a dekóroch, nechýba módny vzor wenge či bielený dub. K nim je možné dopasovať laminátové podlahy rôznych vzorov od poľsko-švajčiarskeho výrobcu Kronopol, v hrúbke od 6 do 12 milimetrov. Tie najhrubšie sú odolné aj voči poškrabaniu pazúrmi domácich miláčikov a výrobca na nich poskytuje záruku na farebnú stálosť, poškrabanie či odolnosť voči oteru až 25 rokov. Samozrejmosťou sú vzory ako dub, buk, čerešňa, orech, akácia, jaseň, wenge. „Pre náročných máme dokonca aj slivku s fialovým alebo hrušku s červenkastým nádychom," dodáva A. Falatová. V rovnakom vzore ponúkajú aj soklové lišty. Pri masívnych podlahách značky Befag od maďarského výrobcu, ktoré boli ocenené ako výrobok roka, je vynikajúci pomer ceny a kvality. Použitie 7 vrstiev špeciálneho laku s prímesou kremíka zvyšuje odolnosť podlahy voči poškrabaniu, klikový spoj s voskovou úpravou pre zvlášť ľahké zakliknutie, Vám zasa uľahčí montáž. Kupujúcich v centre prekvapia aj veľkým výberom dverných kľučiek v dizajne od jednoduchých až po špeciálne titánové, rozetové. Veľmi obľúbené sú kľučky v kombinácii materiálov chróm a nerez, ktoré zaručujú dlhú životnosť.

V Centre dobrého bývania je samozrejmosťou aj poradenská činnosť predajcov. Poradia pri realizácii osadenia zárubní, prípadne pri príprave stavebných otvorov. Dokážu pomôcť pri rôznych špecifických problémoch súvisiacich s osadením dverí, zárubní či ukladaní podláh. Aj preto zákazníci v centre radi nakupujú. (tim) FOTO: INGRID TIMKOVÁ

Máte otázku?

phone 0908 872 177 Po-Pi (8-17)

mail kubova.nes@gmail.com

Kamenná predajňa:

Centrum dobrého bývania

Bardejovská 42, Prešov


Po-Pia: 8:00 - 17:00


 

Vybrané produkty:

 • D3034 Dub Ferrara

  Laminátová podlaha, prírodný autentický vzhľad s kresbou dreva,...

  AKCIA výpredaj

  22,82 € s DPH

  26,85 € s DPH Zľava 15%

  9,52 € s DPH / m2

  Dostupnosť: Skladom

 • Ambient - Betón tmavosivý AMCL40051

  Vinylová podlaha Quick-Step, rada Ambient Click

  DOPRAVÍME ZDARMA

  od 62,02 € s DPH

  od 77,52 € s DPH Zľava 20%

  od 29,82 € s DPH / m2

  Dostupnosť: Na objednávku

 • MJ 3547 - Dub horský svetlý šedý

  Dlhé a extra široké dosky, ktoré odpudzujú vodu, s prírodnými drážkami

  DOPRAVÍME ZDARMA

  117,49 € s DPH

  39,80 € s DPH / m2

  Dostupnosť: Na objednávku

 • Dvere ERKADO Frezja 1

  Interiérové rámové dvere Frezja (Frézia)

  AKCIA výpredaj

  119 € s DPH

  140,50 € s DPH Zľava 15.3%

  Dostupnosť: Na objednávku

 • Dvere ERKADO Magnolia 1

  Interiérové rámové dvere Magnolia (Magnólia)

  AKCIA výpredaj

  114,50 € s DPH

  134,70 € s DPH Zľava 15%

  Dostupnosť: Na objednávku

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info