Kvalitné interiérové dvere od slovenského výrobcu - ATVYN

76 položiek

Spoločnosť ATVYN, s.r.o. je slovenským výrobcom interiérových dverí a zárubní, vyrábaných pomocou CNC technológie. Ponúkame širokú škálu dekorov a tvarových prevedení. Vďaka týmto dverám s laminátovým povrchom CPL získa Váš interiér nový vzhľad a upúta pozornosť od prvého momentu.

 

Prečo CPL laminát?

Dvere sú dominantou interiéru. Ich dizajn a spracovanie sú veľmi dôležité pri vytvorení toho správneho dojmu. Preto sú interiérové dvere ATVYN vyrábané s povrchovou úpravou CPL laminát, ktorý je zárukou vysokej odolnosti voči oderu, poškrabaniu, či pofŕkaniu rôznymi kvapalinami. Navyše, používané lamináty CPL sú dokonalou imitáciou prírodných materiálov ako je dyha a drevený masív, čím Váš interiér získava vysokú úžitkovú hodnotu. Dvere sú stálofarbené, ľahko udržiavateľné a dajú sa jednoducho čistiť, čo ocenia najmä starostliví rodičia. Identický CPL laminát je použitý aj na zárubniach a dekoračných lištách, čím celok pôsobá jednotne.

 

Čo je CPL laminát?

Laminát (Continuous Pressure Laminate) od rakúskeho výrobcu EGGER, KAINDL vzniká nasycovaním viacerých vrstiev impregnačného a dekoratívneho papiera melamínovou živicou, nasledným zalisovaním do jedného celku a vytvrdením pri vysokom tlaku a teplote. Vyznačuje sa nasledovnými vlastnosťami:

- vysoká odolnosť proti oderu a vysoká tvrdosť proti poškrabaniu

- dokonalá imitácia prírodných materiálov

- farebná stálosť

- ľahká údržba a čistiteľnosť

- vhodný do namáhaných priestorov (malé deti, domáce zvieratá, výrobné priestory)

 

Prostredníctvom nášho e-shopu ponúkame interiérové dvere ATVYN v klasickom (falcovom), bezfalcovom, posuvnom a výkyvnom prevedení. Ak máte záujem o dvere lamelové-harmonikové alebo o dvojdvere, kontaktujte nás na kubova.nes@gmail.com alebo 0908 872 177.

 

Výrobca:

Povrchová úprava:

Konštrukcia:

Presklenie:

Zobraziť:

 

Kamenná predajňa:

Centrum dobrého bývania

Bardejovská 42, Prešov


Po.: 8:00 - 17:00

Ut.: 8:00 - 17:00

St.: 8:00 - 17:00

Št.: 8:00 - 17:00

Pi.: 8:00 - 17:00


kubova.nes@gmail.com

051 77 64 330

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info