QUICK-STEP - laminátové plávajúce podlahy

213 položiek

Od 17.9.2018 - 31.10.2018 máte príležitosť nakúpiť podlahy QUICK STEP až o 20% lacnejšie.

pozri si odkaz

 

Laminátové parkety QUICK-STEP vyrába firma UNILIN FLOORING N.V., ktorá je súčasťou belgickej spoločnosti UNILIN GROUP založenej v roku 1960. Za pomoci najmodernejšej výrobnej technológie a neustálej kontroly kvality sa produkty firmy UNILIN FLOORING radia medzi výrobky s najvyššou možnou kvalitou (certifikát ISO 9002).

 

Podlahy QUICK-STEP Vás prenesú tam, kde môžete snívať. Objavte kompletnú radu laminátových podláh, ktoré poskytujú teplý pocit dreva, sú vysoko odolné, ľahko sa pokladajú a udržujú. Uvidíte, že Vám podlaha QUICK-STEP bude prinášať potešenie celý život.

qs

 

 

 

 

 

Laminátová podlaha je vrstvená podlaha usporiadaná okolo lepenej dosky HDF (s vysokou hustotou vláken). Všetky laminátové podlahy Quick-Step pozostávajú zo štyroch rozličných vrstiev:

1. transparentnej vrchnej vrstvy odolnej voči opotrebovaniu, ktorá poskytuje ochranu pred škvrnami, pádmi, škrabancami, popáleninami a domácimi chemikáliami,

2. dizajnovej vrstvy: fotografie skutočného dreva alebo dlaždíc s vysokým rozlíšením, ktorá sa reprodukuje pomocou sofistikovanej techniky tlače a povrchovo upraví melanínovou živicou,

3. mimoriadne odolná a stabilná lepená jadrová doska HDF odolná voči vlhkosti,

4. vyrovnávacia vrstva, ktorá zaručuje dokonale vyrovnanú podlahu, ktorá sa neohne, keď bude správne namontovaná a udržiavaná.

 

Skvelá ponuka! - na všetky podlahy QUICK-STEP ponúkame dopravu zdarma v rámci celého Slovenska.

Výrobca:

Typ:

Hrúbka podlahy:

Odolnosť:

Odtieň:

Drážka:

Záruka:

Vlastnosti:

Zobraziť:

 

Kamenná predajňa:

Centrum dobrého bývania

Bardejovská 42, Prešov


Po.: 8:00 - 17:00

Ut.: 8:00 - 17:00

St.: 8:00 - 17:00

Št.: 8:00 - 17:00

Pi.: 8:00 - 17:00


kubova.nes@gmail.com

051 77 64 330

 

Vybrané podlahy:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info