Interiérové rámové dvere ERKADO

153 položiek

erkado

Rámové dvere rady STILE majú výnimočne kvalitnú konštrukciu, pretože rámy a priečky sú vyrobené z plne masívneho materiálu. Používa sa tu tiež nová technológia polepovania spočívajúca v polepení jednotlivých častí vrátanie falcu dverí jedným kusom povrchu.

Väčšia hmotnosť krídla, pevná konštrukcia, žiadne viditeľné spoje, použitie dvojčapových závesov - to všetko sú faktory, ktoré majú značný vplyv na estetiku a kvalitu výrobku.

Povrch GREKO má zvýraznenú štruktúru dreva, čo pri pohľade vytvára dojem, že dvere sú vyrobené z prírodného dreva. Tento povrch má tiež zvýšenú odolnosť proti poškriabaniu. Povrch GREKO je najpopulárnejší povrch a najlepší povrch pri porovnaní pomeru cena / kvalita.

Povrch laminát CPL hrúbke 0,2 mm je vysoko odolný proti nárazom, ošúchaniu, poškriabaniu, vysokým teplotám a UV žiareniu. CPL laminát je ideálny pre náročné priestory (priestory vystavené vyšším teplotám, nadmernej vlhkosti alebo vysokej frekvencii používania).

Všetky rady dverí s výnimkou línie Fragi sa vyrábajú aj v posuvnom a dvojkrídlovom prevedení. Dvere Fragi sú dostupné len v klasickom a dvojkrídlovom prevedení. V prípade záujmu o tieto prevedenia nás kontaktujte a vypracujeme vám cenovú ponuku.

Výrobca:

Povrchová úprava:

Konštrukcia:

Presklenie:

Zobraziť:

 

Kamenná predajňa:

Centrum dobrého bývania

Bardejovská 42, Prešov


Po.: 8:00 - 17:00

Ut.: 8:00 - 17:00

St.: 8:00 - 17:00

Št.: 8:00 - 17:00

Pi.: 8:00 - 17:00


kubova.nes@gmail.com

051 77 64 330

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info