Nízkoenergetické stavby, s.r.o., Bradejovská 42, Prešov             Otváracie hodiny: Po - Pia: 8 - 17             Tel.: 0908/872177     

Centrum Dobrého Bývania

dvere a podlahy, ktoré očaria ...

Impressive ultra a Impressive - NOVINKA !!!

impressive ultra

LAMINÁT NIKDY NEVYZERAL TAK PRIRODZENE A NEBOL TAKÝ ODOLNÝ VOČI VODE A ODERU !

1 ŠTRUKTÚRA PRÍRODNÉHO POVRCHU

Prebehnite prstami po povrchu podlahy a hneď si to všimnete: Impressive Ultra nie je len krásna, je najautentickejšia laminátová podlaha s najprirodzenejším vzhľadom, aká bola doteraz vyrobená.

2 DOKONALOSŤ DRÁŽOK

Dokonalosť je o detailoch. Preto štruktúra podlahy pokračuje až do drážok dosiek. Výsledkom je tá najharmonickejšia podlaha, akú ste kedy videli.

3 ŠESTNÁSŤ ŠTÝLOVÝCH VZOROV

Kolekcia Impressive Ultra pozostáva zo 16 štýlových vzorov. Podľa vašich špecifických požiadaviek si môžete vybrať medzi doskami s hrúbkou 12 mm - Impressive Ultra alebo 8 mm - Impressive.

 

ODOLNEJŠIA VOČI VODE NEŽ KEDYKOĽVEK PREDTÝM

4 JEDINEČNÉ VODEODOLNÉ SPOJE

Zabudnite na problémy s vlhkosťou. Podlaha Impressive Ultra má v drážkach inovatívnu vodeodolnú povrchovú úpravu HYDROSEAL, čo ju chráni pred nasiaknutím vody. Umývanie nebolo nikdy také bezstarostné a jednoduché.

5 ZBOHOM PRACH A ŠPINA

Dajte zbohom prachu a špine. Antistatický spoj medzi doskami odpudzuje prach a zabraňuje hromadeniu špiny. V mieste skosenia je čistenie hračkou.

6 NAVRHNUTÁ TAK, ABY VYDRŽALA

Laminátová podlaha Quick-Step si vybudovala vynikajúce meno vďaka kvalite a štýlu. Nová kolekcia Impressive Ultra posunula túto reputáciu na vyššiu úroveň. Vďaka vylepšenej technológii SCRATCH GUARD je táto podlaha taká trvácna a odolná proti poškriabaniu, že zostane krásnou dlhé roky.

Môžete si vyberať z dvoch rád a to IMPRESSIVE ULTRA s hrúbkou lamely 12mm a IMPRESSIVE s hrúbkou lamely 8mm.

Košík

Prihlásenie

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info