Nízkoenergetické stavby, s.r.o., Bradejovská 42, Prešov             Otváracie hodiny: Po - Pia: 8 - 17             Tel.: 0908/872177     

Centrum Dobrého Bývania

dvere a podlahy, ktoré očaria ...

Prechodové profily Eurofinal

137 položiek

Drevené, laminátové a kobercové podlahy by neboli technicky a esteticky perfektné, keby ich nedopĺňali detaily ktoré sú na prvý pohľad skryté. Prechodové a ukončovacie profily sú pri realizácii podláh ich nevyhnutnou súčasťou. Tvar a konštrukcia jednotlivých systémov umožňuje efektne a účelne vyriešiť detaily pri plynulom prechode medzi podlahami s rozdielnymi výškami alebo ukončení schodových hrán či kobercových plôch. Profily „EUROFINAL" Vám zaručujú čisté a elegantné ukončenia podlahových materiálov alebo ich dokonalé napojenia na stenu. Montáž je zabezpečená pomocou zápustných strutiek alebo samolepiacou vrstvou lepidla. Naše profily ponúkame v niekoľkých eloxovaných alebo drevodekorových fóliových prevedeniach.

Soklové profily sú ideálnym riešením pre prekrytie nerovností podlahovej plochy pri stenách. Ich ponuku sme pre Vás pripravili s nemeckou spoločnosťou a zároveň uznávaným výrobcom stavebných profilov Küberit Profile Systems, GmbH & Co. KG.

Novinkou v našom sortimente sú hliníkové ochranné rohy a kúty. Sortiment dopĺňajú rôzne prvky pre podlahy a montáž profilov, ktoré nájdete v sekcii doplnky.

Zobraziť:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info